Návštěvní kniha

ivo šulák

21. Září, 2019 v 20:03

Vážení přátele, díky za včerejší nádherné vystoupení na frýdeckém náměstí v rámci setkání spřátelených měst. Vaše muzika je nádherná a navíc je asi čas začít si vážit dobré dechovky, navíc s tak dlouhodobou tradicí. Ať Vám to do příštích dnů stále tak krásně hraje a zpívá a ať máte stále dobrý „nátisk“ (mám odehráno s cimbálovkama cca 35 let). hodně štěstí přejí manželé Šulákovi, zám. nám Frýdek.

7 Comments

 1. Martin napsal:

  Dobrý den, nechtěli byste přijet do prahy na vlachovku, kontakt na ně najdete tu: http://www.navlachovce.eu/

 2. jiri jermar napsal:

  Vidím,
  že makáte,tak držím palce do dalších koncertů.
  Ze St. Gallenu Jermy starší. Za týden bojujeme o MČR,tak držte palce.

  Čuuuuuus

 3. Radek napsal:

  Děkujeme Vám za ocenění opavského koncertu a zdravíme fanoušky z Kravař.
  Radek Kahánek – manažer Javořinky

 4. Alfons Hahn napsal:

  Děkujeme Vám za krásný prožitek Vašeho sobotního koncertu v Opavě a vtipné slovo Pavla Debefa. Celkem z Kravař nás bylo asi 20 stálých návštěvníků Mirkových koncertů a Vaše vystoupení bylo jedno z nejlepších za poslední dva roky. Přejeme vše nejlepší v tomto roce všem Vašim členům, hlavně pevné zdraví, štěstí a hodně spokojených posluchačů Vašich koncertů.

  Alfons Hahn
  Kravaře

 5. Ivo napsal:

  Narazil jsem na fajn stránky.

 6. Radek Kahánek napsal:

  Rozsvícení vánočního stromu v Lichnově organizuje Obecní úřad Lichnov. Dechová hudba Javořinka se řídila pokyny organizátora a ukončila produkci dle jeho pokynu!
  Radek Kahánek – manažer Javořinky

 7. Alois napsal:

  Zdravim mojí oblíbenou kapelu, několik let chodím na Vaše vystoupení a nepochopil jsem Váš včerejší koncert v Lichnově u vánočního stromu. Proč jste ukončili tak brzy vystoupení a ani jste se nerozloučili? Váš fanoušek Alois

« Zanechte zprávu

*Vyžadováno